Sponsored links
Iphone ipa Meniny a mená Pro 3.42

Meniny a mená Pro 3.42 ipa Free Download

By: Peter Nemec - in: Lifestyle
Sponsored links

Meniny a mená Pro 3.42 is the Best Free Lifestyle by Peter Nemec

!!! Pred zakúpením Pro verzie si prosím vyskúšajte kompatibilitu aplikácie s vašim zariadením a to či aplikácia vyhovuje vašim požiadavkám nainštalovaním bezplatnej verzie !!!
Kalendár so slovenskými menami a doplnkovými funkciami:
- okrem mením upozorňuje aj na narodeniny (ak máte v adresári ku kontaktu vložený dátum narodenia) a iné používateľom definované dátumy
- možnosť dopĺňať mená do kalendára
- prehľad nasledujúcich udalostí
- 3 pevné a 3 konfigurovateľné miniaplikácie / widgetys rôznou veľkosťou. Pro widgety možno kedykoľvek konfigurovať ťuknutím na dátum
- zoznam mien usporiadaný podľa dátumu menín, vyhľadávanie podľa mena alebo dátumu.
- k vybranému menu zo zoznamu mien zobrazí počet kontaktov s daným menom a kontakty s narodeninami v daný dátum
- rýchle vyhľadanie najbližších menín kontaktov
- význam a charakteristika ku každému menu (len Pro verzia). Charakteristika obsahuje pôvod mena, typické vlastnosti a povahové črty, ochranné rastliny, farby a drahokamy. Free verzia má na ukážku charakteristiku a význam mien, ktoré majú meniny 10. a 20. dňa v mesiaci.
- vyhľadávanie menín jednak podľa oficiálneho mena, ale aj podľa preddefinovaných aliasov (domácich oslovení) a vo verzii Pro aj podľa užívateľsky definovaných aliasov.
- kontaktu, ktorý má meniny, možno priamo z aplikácie zavolať, poslať mu SMS, email, alebo vložiť udalosť s pripomienkou do kalendára
- aplikácia ponúka vzory SMS/mailov, ktoré možno upravovať alebo si vytvárať nové. V Pro verzii ich počet nie je obmedzený. Poslanie SMS/mailu k meninám je potom veľmi jednoduché a rýchle.
- notifikácia menín a narodenín kontaktov v stavovom riadku - notifikácia zobrazí buď konkrétne meno kontaktu, ak má meniny/narodeniny len jeden kontakt, alebo počet kontaktov z adresára, ktoré majú meniny a narodeniny.
- konfigurácia aplikácie a widgetov podľa vlastných potrieb
- záloha dát aplikácie na cloud alebo lokálne
- bezplatná aj Pro verzia sú BEZ REKLÁM !!!

UPOZORNENIE!!!
- Aplikáciu neinštalujte na SD kartu, kvôli miniaplikáciam musí byť nainštalovaná do pamäti telefónu (obmedzenie Androidu).
- Po zakúpení Pro verzie si bezplatnú verziu odinštalujte


Recently changed in this version
Verzia 3.42:
- podpora Androidu 5.1

Disclaimer

Meniny a mená Pro version 3.42 is the property and trademark from Peter Nemec, all rights reserved by . Click on the above link to proceed to the ipa file download page.
All files of ipa apps here are for personal use only, if any ipa download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it any way. Thanks so much for your interest in our freeapk123.info website!

Sponsored links

What's New in Meniny a mená Pro - Version:3.42


No Change Log.

Other users also looks for:

Related Meniny a mená Pro, Meniny a mená Pro ipaMeniny a mená Pro download ipadownload Meniny a mená Pro ipaMeniny a mená Pro free downloadfree Meniny a mená Pro download ipa